SMM

SMM - Маркетинг у соціальних мережах

SMM - Маркетинг у соціальних мережах

Що таке маркетинг у соціальних мережах? Соціальні мережі - це платформи, які допоможуть Вам залучити новий клієнтів. Вибравши правильну стратегію маркетингу у соціальних мережах Ви зможете максимально точно охопити свою цільову аудиторію! Проте, щоб досягнути максимум результатів цього недостатньо. Окрім цього, Ви повинні донести інформацію до своїх клієнтів максимально точно та креативно.

Ретаргетинг у соціальних мережах

Ретаргетинг у соціальних мережах

Yaro Info - агенція, яка спеціалізується також і на маркетингу у соціальних мережах; ми залучаємо SMM до різних маркетингових стратегій. Ми часто використовуємо соціальні мережі для підтримки великих рекламних кампаній, де акцент ставиться в першу чергу на SEO, Google Adwords, etc. Це допомагає нам залучити тих самих клієнтів кілька разів - ми це робимо за допомогою ретаргетинговим кампаніям в соціальних мережах.

98% відвідувачів сайту не здійснюють покупки!

98% відвідувачів сайту не здійснюють покупки!

Зазвичай, більшість відвідувачів вашого сайту, не здійснюють покупки; всього лише 2-4% відвідувачів сайту роблять покупки. За допомогою ретаргетингу у соціальних мережах ми зможемо показати рекламні оголошення Вашим клієнтам 2, 3, 4 чи 5 разів. Такий метод постійного показу рекламного оголошення нагдує клієнтам купити їхні товари на вашому сайті. Це спеціальний брендінг у соціальних мережах для вже зацікавленої аудиторії

Ми націлимо рекламну кампанію для Вас

Ми націлимо рекламну кампанію для Вас

Реклама у соціальних мережах може бути націлена на дуже специфічну аудиторію. Ми використовуюємо Facebook, LinkedIn, VKontakte (?) для наших рекламних кампаній. Facebook збільшує ROI (Return on investment) - рівень Вашого прибутку. Список цільових груп, на яких націлюється реклама дуже широкий - від демографічних показників до найменших зацікавлень та багато іншого. Зв'яжіться з нами і наш спеціаліст розповість про можливості SMM для вашої компанії більше.

Реклама у Facebook

Реклама у Facebook

Чи хотіли б ви отримувати більше клієнтів через рекламу у Facebook? Добре обміркована маркетингова стратегія для реклами у Facebook це чудовий варіант отримати нових клієнтів. Оголошення у Facebook мають як і прямий вплив на ваші продажі, так і на ваш бренд. Налаштувавши таргетинг на вашу цільову аудиторію, ви зможете охопити ваших потенційних клієнтів, які цікавляться вашими послугами чи товарами.

Що ми пропонуємо

Що ми пропонуємо

Більше клієнтів через Facebook. Необмежену кількість оголошень. Необменежену кількість рекламних кампаній. Відстеження реклами у Google Analytics. Звіти кожного місяця.

Ремаркетинг в дії

Ремаркетинг в дії

Facebook ретаргетинг - це один з найкращий шляхів створити ефективну рекламну кампанію у Facebook. Ретаргетинг допоможе рекламувати ваші товари чи послуги тим людям, які уже відвідували ваш сайт. Цей тип реклами дешевий і корисний тим, що ви рекламуєтк свою послуги тим, хто найбільше ним зацікавлений. За допомогою цього методу ви зможете отримати більше лайків, що набагато краще, ніж шукати тих хто це зробить, або шукати де можна купити лайки. Ретаргетинг у Facebook надасть вам реальних клієнтів і справжні лайки

Ми націлені на результат!

Ми націлені на результат!

Дозвольте нам допомогти Вам у створенні стратегії для реклами у Facebook. Ми зосереджені на отримані як можна більше конверсій, які завжди відстежуємо, що дозволяє нам оцінити ефективність нашої роботи. Зв'яжіться з нами і дізнайтесь, що ще наш експерт може вам порадити по рекламі у Facebook.

/var/www/yaro/data/www/yaro.info/wp-content/themes/yaro-theme/app/php/PugWebsite/../../../templates/blocks/customers-brands.pug